Ploty pro váš dům

Nedílnou součástí každého domu nebo pozemku je kvalitní plot. V dnešní době už je na výběr mnoho druhů různých plotů, ať už je to plot dřevěný, kovový, betonový, nebo jen obyčejná zeď. At už si pořizujete plot nový, nebo chcete opravit starý, je z čeho vybírat. My se dnes zaměříme na ploty betonové. Pokud bydlíte v Plzeňském kraji, doporučuji se obrátit na firmu Betonové ploty Plzeň. Pokud máte rádi soukromí, tak právě betonové ploty jsou to pravé pro vás. Betonové ploty se vyrábějí v moderním designu, takže uspokojí potřeby i náročného zákazníka.

betoný plot

Výhodou betonových plotů je to, že jsou hotovy za pár dní, není potřeba stavební povolení, zajistí dostatečné soukromí a ochranu, a vydrží na pořád. Dají se kombinovat i s různými materiály, nejčastěji je to v kombinaci se dřevem. Základem každé stavby je projekt. Po kontaktování firmy, si zaměstnanci firmy přijedou vše prohlédnout, zaměřit a nakreslit. Vy si z nabídky vyberete o jaký druh plotu a desek máte zájem. Pak se udělá cenová kalkulace a pokud budete s cenou souhlasit, může se začít stavět. Nejprve se musí připravit místo pro plot, pokud nahrazujete plot starý, firma a zbourá a zajistí jeho likvidaci.

betonový plot s výplní

Firma Betonové ploty Plzeň, má k dispozici veškerou potřebnou techniku, takže si nemusíte dělat starosti třeba se sháněním malého bagru. Nejprve se vše zaměří a připraví pozice nového plotu. Nejprve se vykopou základy a umístí sloupky pro plot. Potom už se dávají jednotlivé desky nebo výplně, podle toho co si zákazník vybral. Je to vlastně takový druh skládačky. O betonový plot se není potřeba nějak zvlášť starat, úplně stačí použít ochranný nátěr na beton, který zamezí poškození vlivem počasí. Pokud se na betonu časem objeví bíle fleky, ani to vás nemusí nijak trápit, jde o přirozený jev zrání betonu a fleky po čase sami vymizí. Na konec ještě zmíním to, že desky nejsou z obou stran stejné, vybraný dekor je vždy jen z jedné strany, zadní stranu dělá výrobce tři různé vzory, pokud tedy chcete mít obě strany desek stejné, musíte si pořídit i oboustranné sloupky. At už se rozhodnete pro celé betonové desky, nebo výplně dřevěné, plastové nebo kovové věřím, že firma Betonové ploty Plzeň postaví plot k vaší plné spokojenosti.