Pro funkční sexuální život


Vzájemné doteky i bez soulože jsou pro každý vztah velmi důležité. Jakmile tato stránka vztahu přestane fungovat, může se stát, že váš vztah skončí. O vztah se musí pečovat a tím spíše, pokud trvá již několik let. Postupem času totiž přitažlivost upadá, a tak je potřeba se snažit o to, aby se opět zažehl pověstný plamínek lásky. Příčin, proč spolu lidé nesdílí intimnosti, je hned několik. Často je to ale stres, velká únava, a zdravotní problémy. V dlouhodobém vztahu může hrát roli i to, že už pro sebe lidé nejsou přitažliví.

banán s rtěnkou

Co se týče zdravotních problémů, ty sužují muže i ženy. U žen je to ztráta chuti na sex a u mužů v podstatě totéž. Muži mívají problémy s prostatou a erekcí, a je to běžný problém, který řeší každý muž ve středním a pozdějším věku. Pozorujete u se poruchy erekce? Nejlepší řešení je nechat se vyšetřit u lékaře, který může potvrdit a nebo vyloučit vážné onemocnění. Jakmile ho vyloučí, můžete se pídit po dalších příčinách. Jsou jimi většinou nadměrný stres a špatná životospráva.

kondom na ruce

Jak to vyřešit?
Pokud chcete změnu a jste ochoten pro ni udělat maximum, je potřeba například zhubnout, omezit kouření a nebo více spát. Podpořit erekci můžete i pomocí doplňků stravy. Často se používají doplňky s obsahem argininu a kotvičníku. Podporují libido, sexuální výdrž a také zvyšují plodnost. Najdete je ve spoustě bylinných směsí pro muže. Vyrábí se i doplňky stravy na způsob viagry. Jsou k dostání i bez lékařského předpisu, takže díky tomu si je můžete koupit i vy. Je mnoho mužů, kterým tyto přípravky pomohly k erekci a ke zlepšení sexuálního života. Kvalitní sex už zachránil nejeden vztah, který vypadal že se rozpadne.
I když dnes najdete nového partnera či partnerku téměř okamžitě, byla by škoda zahodit vztah který jinak funguje jen kvůli špatnému sexu, raději se snažte zapracovat na zlepšení intimity.