Pro funkční sexuální život


Vzájemné doteky i bez soulože jsou pro každý vztah velmi důležité. Jakmile tato stránka vztahu přestane fungovat, může se stát, že váš vztah skončí. O vztah se musí pečovat a tím spíše, pokud trvá již několik let. Postupem času totiž přitažlivost upadá, a tak je potřeba se snažit o to, aby se opět zažehl pověstný plamínek lásky. Příčin, proč spolu lidé nesdílí intimnosti, je hned několik. Často je to ale stres, velká únava, a zdravotní problémy. V dlouhodobém vztahu může hrát roli i to, že už pro sebe lidé nejsou přitažliví.

banán s rtěnkou

Co se týče zdravotních problémů, ty sužují muže i ženy. U žen je to ztráta chuti na sex a u mužů v podstatě totéž. Muži mívají problémy s prostatou a erekcí, a je to běžný problém, který řeší každý muž ve středním a pozdějším věku. Pozorujete u se poruchy erekce? Nejlepší řešení je nechat se vyšetřit u lékaře, který může potvrdit a nebo vyloučit vážné onemocnění. Jakmile ho vyloučí, můžete se pídit po dalších příčinách. Jsou jimi většinou nadměrný stres a špatná životospráva.

kondom na ruce

Jak to vyřešit?
Pokud chcete změnu a jste ochoten pro ni udělat maximum, je potřeba například zhubnout, omezit kouření a nebo více spát. Podpořit erekci můžete i pomocí doplňků stravy. Často se používají doplňky s obsahem argininu a kotvičníku. Podporují libido, sexuální výdrž a také zvyšují plodnost. Najdete je ve spoustě bylinných směsí pro muže. Vyrábí se i doplňky stravy na způsob viagry. Jsou k dostání i bez lékařského předpisu, takže díky tomu si je můžete koupit i vy. Je mnoho mužů, kterým tyto přípravky pomohly k erekci a ke zlepšení sexuálního života. Kvalitní sex už zachránil nejeden vztah, který vypadal že se rozpadne.
I když dnes najdete nového partnera či partnerku téměř okamžitě, byla by škoda zahodit vztah který jinak funguje jen kvůli špatnému sexu, raději se snažte zapracovat na zlepšení intimity.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup