Pobavíte se, a ještě možná trochu zhubnete

Moderní druh zábavy se nemusí odehrávat pouze na herní konzoli nebo počítači. Za pobavením moderního střihu klidně můžete vyjít i speciální herny.

Pobavíte se, a ještě možná trochu zhubnete

Je trošku smutné, že dnešní mladá generaci si pod pojmem „moderní zábava“ představuje hlavně počítačové hry. Ono není divu, je snadné si na nich vypěstovat závislost, a to platí i pro dospělé. Ovšem neustále sezení před monitorem počítače nebo před televizní obrazovkou má i jiné nevýhody. Jednou z nich i tloustnutí. Když velkou část dne trávíte sezením před čímkoliv, tak nabíráte. A to není dobrý efekt. Chcete-li se bavit, měli byste to alespoň jednou za čas dělat aktivně. Tím prospějete nejen svému tělu, ale i své duševní stránce.

skupina-mensi(1)

Ideální je samozřejmě sport, ale v případě, že na něj moc nejste, nemusíte to zásadně vadit. Klidně si můžete dopřát i jiné fyzicky docela náročné aktivity, a to ideálně s přáteli. Dobrou volbou je kupříkladu lasergame Lazerfunpraha, kde se nejen dobře pobavíte, ale také zvládnete propotit i své svršky.

Pokud si pod názvem nedokážete něco kloudného představit, tak si ve svých myšlenkách vybavte například paintball. Princip je v podstatě totožný, alespoň u většiny her. Běháte po zvolené lokalitě snažíte se ze svých pistolí zasáhnout hráče druhého týmu. Ovšem na rozdíl od paintballu, v lasergame skotačíte v zastřešené aréně a nestřílíte kuličky s barvou, ale pálíte po svých protivnících paprsky. Ty jsou samozřejmě zcela bezpečné, což se třeba o výše zmíněných kuličkách s barvou říci určitě nedá.

lasergame_aztec03

Velký zájem

Vypadá to jako dokonalá hra, ale jednu velkou chybu ale lasergame přeci jen má, a sice nedá se hrát kdykoliv si uděláte čas. O tento druh her je v posledních letech nebývalý zájem, což znamená, že některé arény jsou prostě neustále zamluvené. Proto se ani nesnažte jen tak si zajít do arény s tím, že budete hned hrát. Objednávky prostor a vybavení probíhají přes internet, případně můžete rezervaci realizovat prostřednictvím telefonátu. Přes pracovní týden je šance na brzkou rezervaci vyšší než o víkendu. To můžete čekat i dlouhé týdny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup