Usnadněte si péči o Váš bazén

I lidé, kteří nevlastní bazén, dobře vědí, že k jeho údržbě, tedy hlavně k úpravě bazénové vody je potřeba kvalitní dezinfekční prostředek, který zbaví vodu všech případných bakterií a mikrobů, které by mohli ohrožovat zdraví koupajících a také samotné bazénové zařízení. Chlor v jakékoliv podobě musí být pravidelně dodáván do celého obsahu bazénového zařízení.

My pro Vás máme nejmodernější přípravek bazénové chemie, kterým jsou tablety 5v1, které kromě toho, že dodají vodě dostatek potřebného chloru, také obsahují i další vodě prospěšné látky, které Vám ušetří spoustu času a také peněz při shánění a nakupování dalších několika přípravků, které byste k takové dokonalé péči o váš bazén potřebovali.

Přípravek bazénové chemie tablety 5v1 Vám tedy pomohou dodat do vody dostatek aktivního chloru, dále vyrovnávají hodnoty PH vody, což je velmi důležitý faktor, k jehož úpravě byste potřebovali další přípravky bazénové chemie, kterými jsou přípravky PH plus či PH minus. Další funkcí, kterou plní tento přípravek je, že projasňuje vodu a zabraňuje nazelenalému zabarvení vody, stabilizuje tvrdost vody a to tak, že udržuje vápenaté ionty v rozpustné formě a zabraňuje jejich usazování a tvorbě vápenatých krust na povrchu bazénového zařízení a usnadňuje vysrážení mechanických nečistot a jejich lepší odstranění za pomocí filtrace.
Jak tedy vidíte, tabletový přípravek 5v1 jednom je dokonalou komplexní péčí o Vaše bazénové zařízení. Usnadní Vám péči a to tak, že nemusíte do bazénu vhazovat několik tablet a přípravků, ale pouze vhodíte jednu tabletu a také jak již bylo řečeno, šetří Vaši peněženku, protože nemusíte pořizovat spoustu různých dalších přípravků pro úpravu bazénové vody.

V naší nabídce najdete tablety 5v1 v několika provedeních a to ve formě mini pro malá bazénová zařízení a ve formě maxi pro velké bazény a koupaliště.