Čím vás dovede potěšit instalatér

Vykoná práci, kterou sami nezvládnete – Češi jsou vyhlášení kutilové a snaží se s lecčíms poradit sami. To je jistě chvályhodné, ovšem jsou situace, kdy je třeba obsáhlejších znalostí a potřebného vybavení. Ne každý kutil si poradí s tím, co dnes instalatéři v Praze řeší, ti mají na starosti systémy VTP – tedy voda, topení, plyn. Je to natolik náročný obor, že mu kutilové nemohou konkurovat.

instalatérský hasák

Přijede ve stanovený termín – solidní firma vás nenechá na holičkách, a pokud si smluvíte termín, dodrží jej. Máte tedy záruku v tom, že se vám budou věnovat v rozsahu své profese, což bylo u melouchářů za socialismu problematické, a navíc se tihle lidé častokrát museli uplácet. Spolehlivost je vlastnost, která u řemeslných profesí udržuje jejich konkurenceschopnost na trhu.

instalatér při práci

Přijede i v sobotu večer – sobota je pro mnohé z nás dnem pracovního volna, pokud samozřejmě nepracujeme ve směnném provozu. Máme konečně čas na zasloužený odpočinek. A v takových chvílích třeba doma relaxujeme na pohovce, jdeme si uvařit kávu, očekáváme, že se půjdeme projít ven, když najednou praskne armatura za kuchyňskou linkou nebo se ucpe odpad natolik, že nejde prorazit běžnými dostupnými prostředky. Co teď? Instalatéři v Praze drží nonstop pohotovost, takže dorazí i v sobotu večer. Pokud situace nesnese odklad, což u havárií je zcela zjevné, instalatéři zasáhnou v podstatě ihned.

Doporučí vhodná řešení – šikovný řemeslník vám dokáže poradit i tak, abyste předcházeli některým nepříjemným situacím. Může vám naznačit, jak udržovat odpady v domácnosti v provozuschopném stavu (co do nich neházet a jak je čistit), a může vám doporučit kupříkladu i detektor úniku vody – docela levné čidlo, které upozorní zvukovou signalizací či zprávou na mobil na vytékající vodu z pračky, u stoupaček, za kuchyňskou linkou, pod vanou a na dalších místech.