Rekonstrukce či stavba

Mnohem častěji si lidé berou hypotéku na družstevní byt, když se jedná o rekonstrukci, málokdo staví se záměrem udělat z toho družstevní byt. Byť samozřejmě méně než dvacet procent lidí v České republice žije v družstevních bytech, možnost vzít si hypotéku na mnohdy velice nutnou rekonstrukci je dostupná všem bez ohledu.

ruka držící razítko na bílém pozadí

Rozpadající se omítka, děravé zdi, netěsnící okna, trubky a dráty ještě z první republiky a podlaha je pomalu plovoucí, jsou tyto věci přítomny i ve vašem bytě? Možná byste měli přemýšlet o rekonstrukci. Ovšem častokrát je právě nedostatek financí tím hlavním „nepřítelem“ každého úmyslu něco většího opravovat. Člověka často odradí i samotné banky svými velkými úroky či rovnou tím, že hypotéku na něco takového zkrátka neposkytnout. A přesně proto jsou tu nebankovní společnosti, které podstupují daleko větší rizika, protože ví, že klienti vše nakonec splatí a není třeba vůbec vytahovat nějaké statistiky nebo nedej bože právo. Většinou si totiž hypotéky berou lidé, kteří mají vše předem naplánované a srovnané a mají dostatek prostředků na to, aby hypotéku v klidu splatili.

Pokud jste tedy jedni z těch, kteří by se konečně tento rok „pohnuli“ z bodu Zřícenina do bodu Krásné bydlení, je tato naše nabídka přesně ta pravá pro vás. Nebudete muset řešit složitosti s bankou, není třeba si připravovat proslov o tom, jak moc tuto půjčku potřebujete. Stačí jenom přijít, podepsat smlouvu a peníze dostanete v co nejkratším intervalu.

lepík s „podepište zde“ nápisem

Určitě je ale na místě, ještě předtím, než si půjčíte, vše pořádně promyslet a hlavně se nespoléhejte na dobré slovo známého nebo kamaráda, na sliby a různé další. Zařiďte si firmu či lidi na rekonstrukci, zajistěte materiál a hlavně zvažte případné volno v práci či místo, kde budete dočasně přebývat, než se vše dá do pořádku, ať máte vše připraveno v moment, kdy o půjčku žádáte, abyste se vyhnuli zbytečným průtahům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup