Kvalitní oblečení z vlny

Co firma Devold vyrábí a co je to za firmu?

Firma Devold je jednou z nejstarších značek na trhu, která vyrábí kvalitní zimní oblečení a velmi důkladně se věnují i zpracování vlny. Na trhu se nachází již od roku 1853, což je už mnoho let, díky kterým mají bohaté zkušenosti. Což je velké plus, pokud tedy hledáte firmu, která má desítky let velké zkušenosti. Firma je známa jako světová jednička s vlněným oblečením, které si chválí každý, kdo od nich nakupuje. Další obrovskou výhodou je, že firma dohlíží na každičký krok, který vede k výrobě příjemného oblečení. Zakladatelem této vzácné firmy je Andreas Devold.

devold

Začneme termoprádlem, najdete zde pánské, dámské i pánské kousky. Termoprádlo je sladěno do modré, růžové, černé i šedé barvy, ale i v mnoha dalších barvách. Cena tohoto oblečení se pohybuje od 849 Kč do 3 689 Kč. Svetry a mikiny zde najdete převážně v šedé či bílé barvě. Už na první pohled uvidíte příjemný materiál, který je 100 % přírodní. Cena je od 3 959 Kč do 5 849 Kč. K překvapení Devold vyrábí i dámskou sukni v šedé barvě, která má sportovní styl a stojí 3 239 Kč. Najdete zde také ponožky, které jsou buďto v balení po 3 kusech, ale také najdete samostatné páry ponožek. Najdete zde kratší, delší i dlouhé ponožky v různých barvách. Cena ponožek je cca 290 Kč až 1 169 Kč. Jako doplňky vyrábí Devold rukavice, čepice i nákrčník. Rukavice jsou ve stylu prstových rukavic, ale také ve stylu palčáků. Čepice mají buďto velký nápis značky, ale mají i malý štítek či malou značku.

devold

Pokud tedy hledáte kvalitní, velmi příjemné a perfektně vyrobené oblečení či jen termoprádlo, tak je důležité se zaměřit na zkušenosti firem. Vlna je nejlepší materiál, jelikož se v něm tolik nepotíte. Vezměte si na sebe nebavlněné oblečení a uvidíte rozdíl. Hlavně vlněné oblečení vydrží mnohem déle, hlavně, když je vyráběno s láskou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup