Nechtějte získat úvěr za každou cenu, nestojí to za to

Nevěřte tomu, když vám někdo bude tvrdit, že s malými příjmy nemáte šanci získat žádnou půjčku. Není to pravda. I s malým platem si můžete půjčit a sjednat si úvěr, samozřejmě takový, který bude vašim příjmům odpovídat tak, abyste jej byli schopni bez potíží splácet. Toho se dá dosáhnout několika způsoby – mimo jiné také tím, že budete mít půjčku s dlouhou dobou splatnosti, takže budete splácet dlouho a po malých částkách. Nicméně mnohem důležitější je to, abyste získali takový úvěr, který vám bude ušitý na míru podle vašich potřeb a možností, které máte. A takový úvěr jen tak někde nezískáte, takže celá věc začíná už tím, že si zvolíte toho pravého poskytovatele půjček, který vám vyjde vstříc.1 euro – mince
Takového poskytovatele nesmíte hledat mezi bankami, které nemají rády ty, kteří vyčuhují z řady a mají průměrný či nízký plat, ale mezi nebankovními společnostmi.
Nebankovní společnosti nabízejí hypotéku bez dokládání příjmů FAHD, což je ten pravý finanční produkt, který vám právě v situaci s nižší bonitou bude nejvíce vyhovovat. Dost možná je to totiž i jediný finanční produkt, který můžete získat.
Nicméně mějte na paměti, že když budete žádat o úvěr bez dokazování příjmů, tak to rozhodně neznamená, že by se o vaše finance nikdo nezajímal. Ono je to tak, že každý poskytovatel si vaše příjmy musí ze zákona ověřit, ať už je to banka či nebankovní společnost. mince dolar a euroA tuto povinnost má právě proto, aby se nestalo, že půjčí peníze někomu, kdo je nebude splácet. Stát totiž nemá zájem na tom, aby zde rostl počet dlužníků, vymáhat dluhy nechce ani věřitel, neboť je to drahé a pracné, a v první řadě se jedná o ochranu žadatelů – prostě proto, že je nikdo nechce dostat do potíží. Takže pokud vás s půjčkou na všech místech odmítnou s tím, že vaše finanční situace a výhled od budoucna tomu prostě nepřejí, tak to respektujete a buďte rádi, že to nedopadlo hůře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup