Cílová skupina – ženy

Na internetu je skoro všechno na prodej. Kdo se vám nesnaží něco vnutit ke koupi, tak vás alespoň letmo postrkuje, abyste si to či ono koupili. A pokud si myslíte, že nikdo vás určitě nepostrkuje, tak si to jenom nechcete přiznat. A snad nejvíce cílovou skupinou na internetu jsou ženy, protože jsou to právě ženy, které spotřebovávají řadu výrobků. Od jídla po kosmetiku a všechno mezi tím i mimo to, ženy jsou vždycky ti, kteří nakupují na internetu nejvíce. Samozřejmě by je někteří muži troufli, zde ale budeme genderově nevyvážení a stereotypičtí, protože ještě můžeme.
taška na nákup

Pyramidy a letadla

Často jsou to ženy, matky na mateřských, samoživitelky a znuzené ženy, které se zapojují do letadel pro firmy jako Oriflame a Herbalife a podobné. Chtějí přivýdělek, chtějí „super produkty za dobré ceny a korunky navíc!“ a podobné hlouposti. Naprostá ztráta peněz, protože nejenže to jsou produkty na dvě věci, které jsou buď normální a předražené nebo škodlivé a levné, ale ještě k tomu všemu doma neuslyšíte o ničem jiném. A ještě k tomu všemu se jedná snad o nejvíce nepříjemné ženské na světě s křiklavým hlasem, typickými maminkovskými účesy z maloměsta.
procenta nad brunetou

Influenceři

Spousta lidí sleduje na sociálních sítích influencery – to jsou lidé, kteří se živí prodáváním značky a marketingem, který je hbitě skrytý za falešný zájem a falešné koníčky. Tvoří ideální obrázek života, ať už jsou solo jako Dominika Myslivcová nebo jsou to tahouni, kteří pěkně těží z obrázku „dokonalé rodinky“. Kromě toho, že jejich jediný talent je vypadat dobře a fotit věci, možná někdy chytře mluvit, tak toho moc neumí. Ale proč taky? Společnosti je platí dobrými honoráři za to, že předstírají, jak moc jim ten a ten produkt pomohl a jak ho milují. Je to všechno jeden velký marketing a někde v centru všeho dění jsou zákaznice, které se nemohou dočkat, až zase zbytečně vyhodí pár stovek.

Grand festival smíchu!


Právě Grand festival smíchu je pořádaný Východočeským divadlem už od roku 2011. Abychom vám přiblížili, o co se vlastně jedná, čtěte prosím dále.

Jedná se o soutěžní komediální přehlídku divadel České republiky. Probíhá v Pardubicích a to na konci ledna. Je zcela unikátní. Má dvě sekce a to soutěžní a doprovodnou.
lidi na koncertě

Aby byla divadla do soutěže zapsána, musí splňovat určité podmínky a to například takové,

že divadlo musí být repertoárové a musí mít vlastní herecký soubor.

Komediální představení sledují všichni v publiku, včetně odborné poroty s tím, že poté hlasují jak diváci, tak i porota a po součtu všech hlasů se uděluje cena zvaná Komedie roku. Předávají se dokonce i ceny za nejlepší ženský a mužský výkon, což je opravdu skvělé.


Předává se dokonce cena zvaná Cena génia smíchů, kterou vždy předává nějaká významná osobnost.

Na závěr festivalu vzniká pořad s názvem Galavečer smíchu, který moderují známí herci a předávají se při něm právě festivalové ceny. Natáčí jej Česká televize, takže kdybyste se na něj chtěli podívat, máte možnost. Večerem diváky provádí Marie Doležalová.


Co se týče samotného programu, většinou se hraje sedm vystoupení, které v daném roce vznikly po celé republice. Kromě vystoupení má Grand festival i mnoho doprovodných akcí. Jedná se o různé koncerty, výstavy, programy pro nejmenší a mnoho dalších. Koná se již několik let a je velmi hojně navštěvován. Pokud byste jej i vy rádi navštívili, je nutné, abyste si co nejdříve zarezervovali lístky, jelikož bývá velmi rychle vyprodán. Koupě vstupenek vždycky trvá nejpozději do konce ledna, takže pokud byste chtěli příští rok vyrazit, musíte si to ohlídat. Podívaná je to opravdu pěkná, tak neváhejte a taky jej navštivte.
karnevalová maska

Pokud by vás zajímalo, jaká představení v minulých letech vyhrála, pak vám ukážeme krátký přehled. Například v roce 2004 vyhrálo představení Prodaná nevěsta od Bedřicha Smetany -Klicperovo d. Hradec Králové. V roce 2008 pro změnu představení Muži v offsidu  od K.Poláčka, M.Vačkáře a O.Havelky – Městské d. Ml.Boleslav a co nás čeká letos? To se necháme překvapit.

Jak efektivně zhubnout bez přehnaného cvičení?

Každá žena to zná. Koukne se do zrcadla a hle! Tu jeden faldík, tam druhý, tady něco přebývá přes kalhoty, tahle halenka je příliš těsná. Pokud nejste spokojená se svou váhou, ale nedokážete se dokopat k náročným a zdlouhavým cvikům nebo k přísné dietě, nevadí!

Jestli nepotřebujete zhubnout extrémně rychle a stačí vám hubnout postupně, zkuste následující:

1.       Pravidelná strava
To nejdůležitější, co potřebujete, je rozdělit si jídlo nejlépe na pět menších porcí denně tak, abyste několik hodin před spaním už nejedly. Nemusíte si nijak přísně hlídat to, co jíte, stačí jednoduše dodržet pravidelný přísun energie tak, abyste během celého dne necítily hlad. Ze začátku to bude náročnější, po pár dnech si však vaše tělo zvykne na pravidelný režim, a vy zjistíte, že opravdu nepotřebujete jíst více, než máte naplánováno. Taky nezapomeňte dodržovat pitný režim a vypít denně alespoň dva litry vody.

2.       Pohyb
Není třeba komplikovaných cvičení, stačí jenom dodržet nějaký ten pohyb. Dvacet minut lehkého cvičení denně jistě zvládnete bez problémů. Pokud se na to budete cítit, můžete samozřejmě cvičit i déle, váha půjde dolů o to rychleji. Dbejte na to, abyste necvičily záhy po jídle, dejte si mezi jídlem a cvičením aspoň půlhodinovou pauzu.
Čemu byste se měly přeci jen vyvarovat, jsou oslazené vody – zkuste místo nich čaje nebo neochucené minerálky. Také samozřejmě musíte omezit sladkosti, brambůrky a podobné radosti. Uvidíte, že i bez nich vám bude dobře.

Pokud budete dodržovat pravidelnou stravu a nějaký ten pohyb pravidelně, vaše váha bude pomaličku klesat k vaší ideální představě. Navíc, na rozdíl od rychlého hubnutí, na tento režim je jednoduché si zvyknout, tudíž po čase vaše tělo nebude cítit potřebu nadbytečného jídla. Celkově se budete cítit svěžejší a zdravější.

Ženy v hektické době. Jak zpomalit?

Moderní doba s sebou nese různé představy a úskalí. Rozmohl se trend žen-supermanek. Takových, které v sobě mají dost energie, aby zvládly vše za dva, a ještě s grácií. A co na to ženy? Chtějí být lepší než třeba Lenka od vedle, a tak se vydají na nekonečný souboj dokonalosti a 100% pořádku.

holka s šátkem
 
Únavový syndrom
 
Snaha být však perfektní je vyčerpávající boj. Plány a představy se často míjí s realitou a to, nás ženy, frustruje. Místo krásných a nabitých pocitů uléháme večer s výčitkami, co jsme opět neukočírovaly a co mohlo dopadnout lépe. A každé další a další ráno vstáváme se seznamem, jak zvládnout příští náročný den.
 
Považuje se to za normální
 
Vždyť přece kdo jiný by se měl postarat o manžela a děti, než jejich matka a manželka? A všude se dočtete, že ženy zastanou v práci více než muži. Pak uvízne v hlavě nabádání vaší matky, kterak každá domácnost je vizitkou dobré hospodyně, a aby muž neodešel za jinou, je třeba mu vařit teplé večeře. Časopisy a různé internetové portály, které čtete u kávy, chrlí jeden článek za druhým zase o tom, jak důležité je být dračicí v posteli.
spánek v sedě
 
Když zdravá míra přeteče
 
Pod nátlakem jedou ženy na maximální výkon. Často zapomínají na sebe a odpočinek. Jsou unavené, frustrované a nenaplněné. Pak stačí jedna drobnost navíc a udělá to uvnitř bum. Křičí na děti, brečí u sklenky vína a sráží svoje sebevědomí i schopnosti.
 
Podívejte se na celou situaci s rozumem a řekněte si taky NE!
 
I vy jste bytost, která si potřebuje občas odpočinout. Nenechte náročné době, aby vám diktovala podmínky. Nebudete horší matka ani manželka, když dáte sem tam dětem peníze na svačinu, k večeři namažete chleba a vyrazíte s kamarádkami ven. Vlastní odpočinek a relax je velmi důležitý. Pomůže Vám totiž odolávat stresu.
 
Jděte ještě hlouběji
 
Klíčem k úspěchu však zůstává změna myšlení a trocha té skepse. Není ostuda zapojit třeba do úklidu společné domácnosti i manžela. Jak by mohl za příslib, že vám zbude více síly na společné chvilky v posteli, odmítnout? Když se toho v práci na vás náhle více navalí, skočte si prostě uvařit kafe! O ty dvě minuty se nic nestane, vy se protáhnete, uklidníte a v hlavě si mezitím sesumírujete plán postupu. Pokud byste raději lenošila, než vařila, navrhněte rodině společné jídlo v restauraci, nebo si objednejte jídlo domů. Na trhu je obrovská nabídka různých druhů kuchyní, můžete tak vyzkoušet nepřeberné množství chutí a variant.
 
Nenechejte se převálcovat nároky a berte věci s nadhledem.

Potěšení pro muže

Ženám to může přijít trochu líto, protože na tomto poli je nabídka mnohem širší pro muže než pro ženy. A dávno ne jen v hlavním městě, ale už ve všech větších městech. Mluvíme tu o erotic massage, neboli erotických masážích. Člověk může mít různé představy, když slyší slovo erotický. Nejlépe je to vyzkoušet na vlastní kůži. Nemusíte se bát, vše je diskrétní a na vysoké úrovni. Masérky jsou zvyklé jak na zkušené muže, tak na nováčky, kteří přijdou poprvé, a možná jim trochu trvá, než odhodí stud a uvolní se. Ochotně vám v tom pomohou a ukážou vám všechny krásy a taje erotické masáže. Záleží ovšem jen na vás, jak daleko budete chtít zajít a co vše si budete chtít nechat dopřát. Informovat o možnostech se můžete na internetových stránkách, kde si také dopředu můžete zarezervovat termín a vybrat masérku, která se vám líbí a se kterou byste chtěli strávit váš čas.
květy na ručníku
Vůči svým případným partnerkám nemusíte mít špatné svědomí. Některé osvícenější dokonce kupují voucher na erotickou masáž svým partnerům jako dárek. Vědí, že bude muž spokojený, vyzkouší si nový zážitek a může pak i zaškolit svoji partnerku a ukázat jí nové možnosti, jak spolu mohou trávit volné intimní chvíle.
kameny u kytky
Mnohému muži se při erotické masáži vyplní některé jeho erotické fantazie a otevřou se mu dveře do dalších dimenzí erotiky. Výhodou je, je to právě pak můžete aplikovat na svůj soukromý život, kde pak můžete dosáhnout většího uspokojení. Nepleťte si ale erotické masáže se sexuálními službami. Nejde zde o žádný pohlavní styk. Půjdete do masážního salónu, ne do vykřičeného domu. K pohlavnímu styku za žádných okolností nedochází. Masérky jsou tu od toho, aby vás uvolnily a navodily vám příjemné pocity, případně určitým způsobem vzrušily. Jsou oblečené do sexy spodního prádla, případně také nahé a k masáži používají své celé tělo. V tom je tato masáž výjimečná.